Bugun...
06-11-2017 23:27:00 Kategori: GENEL

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Kafaoğlu oldu

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Kafaoğlu oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'nin adayı merkez ilçe Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu oldu."

BALIKESİR

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'nin adayı merkez ilçe Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu oldu.

Kafaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Balıkesir belediye meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarını AK Parti Genel Merkezinde kabul ettiğini söyledi.

Burada Erdoğan'ın kendilerine yönelik bir konuşma yaptığını ifade eden Kafaoğlu "Cumhurbaşkanımız doğrudan iletti. Bütün meclis üyelerine benim adaylığımı açıkladı. Daha önce Altıeylül'e hizmetkarlık yapıyordum. Artık 1 milyon 200 bin nüfuslu Balıkesir'in tamamına hizmetkarlık yapacağız. Bu makamda vatandaşlara hizmet ederek onları mutlu etmeye çalışacağız. İnşallah Balıkesir'i yeniden bir araya getireceğiz." dedi.

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ise "Balıkesir için hayırlı, uğurlu olsun. Teşkilatımız için hayırlı olsun. Kararı Cumhurbaşkanımız tebliğ etti. İlk olarak Cumhurbaşkanımız ile ben görüştüm, daha sonra başkanlarımızla görüştü tek tek. Daha sonra da kararını açıkladı." diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi, 7 Kasım Salı günü yapacağı toplantıda yeni belediye başkanını seçecek.


Kaynak: aa
Editör: aa
Bu haber 118 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ