Bugun...
03-03-2018 10:12:00 Kategori: ÖZEL HABER

Belediyenin ikinci el eşya toplama dolaplarına hırsızlar dadandı

Belediyenin ikinci el eşya toplama dolaplarına hırsızlar dadandı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Belediyenin ikinci el eşya toplama dolaplarına hırsızlar dadandı "

İSTANBUL

Maltepe Belediyesi’nin bölgenin birçok yerlerine yerleştirdiği kullanılmış ikinci el giyim eşyaları toplama dolaplarına dadanan  hırsızlar geceleri bu dolapları kaynak makinaları ile kesip içindeki fakir vatandaşlar için hayır sahipleri tarafından bırakılan giyim eşyalarını çalıyorlar ve bu eşyaları ucuz şekilde sattıkları sanılan hırsızların yakalanması için emniyet birimleri de o bölgelerdeki mobese kameralarını incelemeye almış.  

Meslektaşım , Gazeteci-Yazar meslek büyüğüm Ender Yıldır’la olay yerini inceledik. İkimizin ortak yorumu “Bu kadarına da pes doğrusu.” oldu. Hakikaten fakir vatandaşlarımız için hayır sahipleri tarafından saf ve temiz niyetlerle bırakılan giyim eşyalarının hırsızların eline geçmesi çok üzücü bir durum.

Vatandaşlar da şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Onların yaptıkları yorumlar da şu şekilde oluyor; “Yazıklar olsun böyle hırsızlara. Fakir vatandaş için bu dolaplara konan ikinci el eşyalara bile göz koymuşlar. İnşallah bu hırsızlar kısa zamanda yakalanır, hak ettikleri cezayı da alırlar” 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 145 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ