Bugun...
09-08-2017 11:10:00 Kategori: ÖZEL HABER

Camda Hayat Var!

Camda Hayat Var!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Doğayla iç içe bir kurs merkezi"

İstanbul Beykoz’da bulunan Polonezköy’de Cam Sanat Merkezi, saf cama hayat verenlerle dolu. Cam boncuk vb ürünler, cam sektöründe kullanılan aksesuarların, bunun yanında kullanılan ürünlerin üretimini kendi bünyelerinde yapmaktadırlar. Hemen hemen her türlü cam boncuk üreten bu sanat merkezi sektörde kendine iyi bir yer edinerek iddialı konuma gelmiş. Sorumlusu Sertaç Bayraktardır.
 Burada camların hepsi özel camlardır diyen diğer bir sorumlu bayan, renkli camların hiçbirinin elle boyanmadığını camların renklerinin hepsinin özel olduğunu İtalya’dan geldiğini söylüyor. Ürünlerin murano camlardan yapıldığını belirtiyor. Sadece hafta içi üretim yapıldığını, atölyede altı kişinin çalıştığını, gelen misafirlerin canlı bir şekilde üretilen ürünlerin görüldüğünü, isteyen vatandaşların bu tecrübe yaşamak için ustalar eşliğinde atölyede yapabileceklerini söylüyor. 
Hafta sonu çok fazla insanın gelip gezdiğini ve ürünlerden aldığını belirtiyor. Ustaların yaptıkları haricinde özel tasarımların yapılabildiğini, elinden geldiğince yardımcı olduklarını belirtiyor. Bayanların daha çok ilgi gösterdiğini, erkeklerin ise yapım tarafına ilgili oldukları görülüyor. Polonezköy’e gelen herkesin uğrak yerlerinden biri. Ürünler çok güzel ve sıcak, o dakika yapıldığını bilmek mutluluk veriyor. Ürünler 5 ile 540 tl arasında değişiyor. 
Her bütçeye göre bir ürün bulunuyor. Ampulden aksesuara, anahtarlıktan kapı süslemelerine kadar her şey mevcut. Sizin de bir gün yolunuz Polonezköy’e düşerse Cam Sanat Merkezi’ne uğrayıp camların özenle yapıldığını görebilir sizde bu deneyimi yaşayabilirsiniz. 
Cam işçiliği konusunda kurs alabileceğiniz doğa ile iç içe, çok uzaklara gitmeden şehirden uzaklaştığınızı hissettiren bir yer. 
Cam boncuklar ve doğa harika, kesinlikle görülmesi gereken bir yer ve bu yeri kısaca size tanıtmak isterim.
Cam boncuk sektöründeki yolculuğuna 20 yıl önce başlayan Polonezköy Cam Boncuk, cam yelpazesindeki her ürünü imal eden, cam sektöründe kullanılan başlıca ürünlerin ve aksesuarların üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır.
Her çeşit cam boncuk üreten Polonezköy Cam Boncuk, sektörün iddialı isimleri arasında her zaman yerini korumaktadır. Toptan ve perakende satış yapan Polonezköy Cam Boncuk, daima ileriyi hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Satış politikasında müşteri memnuniyetini ön plana alan Polonezköy Cam Boncuk sizlerle büyüyerek gelişecek ve güçlenecektir.
Polonezköy Cam Sanat Merkezi, doğa ile iç içe bir yerde, yeşilin her tonunu görebileceğiniz, temiz hava ve bol oksijen alabileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzakta ama İstanbul a çok yakın bir yerde “Polonezköy” de yer almaktadır.
İstanbul’u terk etmeden şehrin stresinden uzaklaşabileceğiniz bir yer olup atölye çalışmalarına katılabilir ve hoşunuza gidebilecek yüzlerce cam boncuk arasından dilediklerinizi satın alabilirsiniz.
Ayrıca atölye çalışmalarına çocuklarınız ile katılabilir, cam eğitmenleri ile birlikte çocukların hayal güçlerinin ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olurken  doğa içinde tüm aile keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: UĞUR FARUK YILDIZ
Bu haber 792 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ