Bugun...
09-01-2018 10:06:00 Kategori: ÖZEL HABER

Cesur Spor Kulübü Yeni Yılını Öğrencileriyle Kutladı

Cesur Spor Kulübü Yeni Yılını Öğrencileriyle Kutladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Cesur Spor Kulübü, yıl içindeki ulusal ve uluslararası müsabakalarda derece elde eden sporcuları düzenlediği yeni yıl buluşmasında ödüllendirdi. "

İSTANBUL

Cesur Spor Kulübü Onursal Başkanı Cesur Kılıç’tan Duygu Yüklü Konuşma 

Kulübün onursal başkanı Cesur Kılıç ise  ödül töreni konuşmasında ise ; ''Bizler sadece bir spor eğitimi vermiyoruz ayrıca öz değerlerimizle çocuklarımızı hayata hazırlıyor ailelerimize yaşam koçluğu yapıyoruz. Zaten öyle olmasa idi yarım asırdır bu güzide okulumuzu yaşatamazdık. Evlatlarımızın sportif ve sosyal hayattaki başarıları bizlerin en büyük övünç kaynağıdır. Ne mutlu onları yetiştiren aile ve hocalarına'' dedi ve sporcularının başarılı olmasının birer övünç kaynağı olduğunu ifade etti. 

Ailelerden övgü dolu sözler 

Aileler için hazırlanan onur belgeleri ve hediyeleri de Cesur Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından takdim edilirken duygularını dile getiren anne babalar da yaptıkları konuşmalarda  ''Yıllardır bu güzellikleri yaşıyoruz. Çocuklarımız sayesinde iyi ki bu kulübü tanımışız. Allah hepinizi başımızdan eksik etmesin''  gibi sözcüklerle  duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. 

Kulübün eğitmenleri için şiltlerde  “Birlikteliğimiz bitimsiz, ömrünüz sağlıklı ve mutlu olsun” yazısı

Kulübün eğitmenleri için hazırlanan onur şiltleri de  yapılan konuşmalarla takdim edildi. Şiltlerde ki kullanılan yazı çok anlamlıydı : “ Türk sporunun gelişmesinde ve ailelerimizin hayırlı evlatlar yetiştirmesinde, Cesur Spor Kulübü ailesi olarak beraberce çıktığımız yolda ne mutlu ki yıllardır başarı ve gururla yürüyoruz. Birlikteliğimiz bitimsiz, ömrünüz sağlıklı ve mutlu olsun”

Cesur Spor Kulübü Onursal Başkanı Cesur Kılıç’tan Gazetemize Özel Açıklama

Yıl içindeki ulusal ve uluslararası müsabakalarda derece elde eden sporcuları düzenlediği yeni yıl buluşmasında ödüllendiren Cesur Spor Kulübü’nun Onursal Başkanı Cesur Kılıç ise 50 yıllarına yaklaştıkları bu özel dönemde başarılı sporcularıyla övündüklerini söyledi.

Cesur Kılıç, kulübün de kendi tarihinde önemli isimler yetiştirdiğini belirterek, hedeflerinin uzun süreler boyunca nice başarılı, öz değerlerine sahip çıkan,fair-play kültürüne sahip isimler yetiştirmek istediklerini de gazetemize ifade etti. Cesur Spor Kulübü’nun Onursal Başkanı Cesur Kılıç tüm spor severlerin, gazetemizin ve ülkemizle, dünyanın da 2018 yıllarını en içten dilekleriyle kutladı. 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 158 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ