Bugun...
05-06-2018 11:28:00 Kategori: ÖZEL HABER

CHP Maltepe İlçe Örgütünden Muharrem İnce’ye bağış kampanyası

CHP Maltepe İlçe Örgütünden  Muharrem İnce’ye bağış kampanyası
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"CHP Maltepe İlçe Örgütünden CB adayı Muharrem İnce’ye destek için Maltepe’de bağış kampanyası "

24 Haziran Pazar günü düzenlenecek olan 27.Dönem Milletvekilliği Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için  CHP Maltepe İlçe Örgütü,  Cumhurbaşkanı adayı  ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için bağış kampanyası başlattı.

Maltepe Bağdat Caddesi’ndeki İş Bankası önünde buluşan CHP Maltepe İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, CHP Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, CHP’li üyeler, bağış yapmak için uzun kuyruk oluşturdular. İşin doğrusunu söylemek gerekirse  gazetemize konuşan CHP’ller de  hem Muharrem İnce’ye yoğun bir destek veriyor; hem de kendileriyle konuştuğumuzda Muharrem İnce’nin seçileceğine dair umutları yüksek.  

CHP Maltepe İlçe Başkanı Engin Özkan : “İnce’nin kampanyasına Türkiye’nin dört bir yanından destek yağıyor. Zaten Maltepeli hemşerilerimiz bağımsız olarak başından beri destekte bulunuyorlardı. Biz bugün demokrasi gönüllüsü hemşerilerimizle bir araya gelerek desteğimizi görünür hale getirmek istedik.”

Şube önünde konuşan CHP Maltepe İlçe Başkanı Engin Özkan da , devletin olanaklarıyla değil; umutla, inançla seçim kampanyası yapan halkın cumhurbaşkanı adayına bağış yapmak için buraya geldiklerini söyledi.

CHP Maltepe İlçe Başkanı Özkan,  İnce’nin kampanyasına Türkiye’nin dört bir yanından destek yağdığını kaydederek şunları söyledi;

  “Bilindiği gibi yasa gereği siyasi partiler Cumhurbaşkanı adaylarının kampanyalarına mali destek veremiyorlar. Erdoğan devletin bütün imkânlarını kullanırken adayımız Muharrem İnce ve diğer adaylar ise kendi imkânları ve milletin desteği ile seçim çalışmalarını yürütüyorlar. Başından beri milletimizin büyük desteğini alan adayımız Muharrem İnce için demokrasi sevdalısı Maltepeli hemşerilerimizle İş Bankası Maltepe Şubesinde topluca bağış desteği yapmak üzere buluştuk. İnce’nin kampanyasına Türkiye’nin dört bir yanından destek yağıyor. Zaten Maltepeli hemşerilerimiz bağımsız olarak başından beri destekte bulunuyorlardı. Biz bugün demokrasi gönüllüsü hemşerilerimizle bir araya gelerek desteğimizi görünür hale getirmek istedik. 24 Haziran’da milletimizin güçlü desteği ile ülkenin hak ettiği Cumhurbaşkanı İnce’yi seçeceğiz.” 

CHP Maltepe İlçe Örgütü  üyeleri CB adayı Muharrem İnce’ye bağış yağdırdı 

CHP’liler burada, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek için açılan banka hesabına bağış yaptılar. Yoğun kalabalık nedeniyle bankada ayrı bölümde işlemler gerçekleştirildi.

 

CHP’nin Maltepe örgütü üyeleri, partililerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için sosyal medya çağrısıyla banka şubesi önünde bir araya gelmişlerdi. Geçen hafta sonu yapılan duyuruyla dün sabah  saatlerinde yüzlerce kişi, banka önünde buluştular. 

CHP  Maltepe İlçe Başkanı Engin Özkan da , banka yetkilileriyle görüşerek, işlerinin aksamaması ve sürecin hızlandırılması talebinde bulundu. Bankada sıra numarası alan partililer ve Maltepeliler, açılan ayrı bölümde bağışlarını gerçekleştirdi. En az 50 lira limitli bağışları yapanlar, fotoğraflarını çekerek, sosyal medyadan dekontlarını paylaştı. Kalabalık nedeniyle bazı partililer de, bankanın ikinci şubesinde bağışlarını yaptılar.

CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Erdoğan “CHP’nin bir neferi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.”

Burada özel bir konuşma yapan bir başka isimde CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Erdoğan’dı. 

Erdoğan  ise , “CHP’nin bir neferi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Bu sorumluluktan ziyade bir gönül işidir. Sizlerin de bildiği gibi cumhurbaşkanlığı kampanyasına bütçe ayrılmıyor. Bizler de yüreğimizden kopanı bağışlayarak, destek olmak için buradayız” diye konuştu. 

 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 119 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ