Bugun...
12-01-2018 12:10:00 Kategori: ÖZEL HABER

CHP Maltepe Kadın Kolları Seçimlerinde Kazanan Selver Sönmez

CHP Maltepe Kadın Kolları Seçimlerinde Kazanan Selver Sönmez
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"CHP Maltepe Kadın Kolları Seçimlerinde Kazanan Selver Sönmez "

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe ilçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanlığı seçimleri yapıldı. Küçükyalı Kültür Merkezi Serince Salonu’nda düzenlenen seçimlerde 400 oy alan Selver Sönmez Kadın Kolları yeni Başkanı olarak seçildi.

Küçükyalı Kültür Merkezi Serince Salonu’nda düzenlenen kongreye katılım oldukça yoğundu. CHP Kadın kollarının büyük ilgi gösterdikleri  kongrede CHP Maltepe Kadın Kolları  Başkanlığı için adayları Fadime Solmaz, Fatma Rozda Kürekçi ve Selver Sönmez  de  Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı kadın kolu başkanı olabilmek için yarıştılar. Oy kullanma işlemi saat 17:00’a kadar sürdü.

Oy verme sürecinde kargaşa

Seçimde sandık sayısının az olması nedeniyle oy kullanmak için sıraya giren kadınlar seslerini yükselterek oy verme işleminin ağır gitmesinden dolayı şikayetçi oldular. Bu şikayetler üzerine  de yaşanan kargaşa yüzünden bir sandıkta oy kullanma işlemi  bir süreliğine durduruldu.

CHP Maltepe İlçe Başkanlığı kadın kolları başkanı seçimlerinde sandık sayılarının az olması nedeniyle yapılan itirazlar  da sonuç verdi  ve 3 olan sandık sayısı 7’ye çıkartılarak oy kullanma işlemi hızlandırılmış oldu.

Selver Sönmez CHP Maltepe Kadın Kolları  Başkanlığına 400 Oyla Secildi

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanlığı  için  yapılan seçim ise aksam saatlerinde sonuçlandı. Fadime Solmaz, Fatma Rozda Kürekçi ve Selver Sönmez’in yarıştığı seçimlerde  3 adayın yarıştığı,CHP Maltepe Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Rozda Kürekçi 283, Fadime Solmaz 279 oy alırken, 400 oy alan Selver Sönmez Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı olarak seçilmiş oldu.

Tuğba Yıldız

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: TUĞBA YILDIZ
Bu haber 157 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ