Bugun...
07-07-2018 10:37:00 Kategori: ÖZEL HABER

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

""

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak 24 Haziran seçimlerinden sonra AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek,  AK Parti Maltepe İlçe Başkanı  Mehmet Erikci ile AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette 24 Haziran seçimlerinin sonuçları hakkında görüşüldü. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Türkiye’de istikrar ve kalkınmanın devam edeceğine vurgu yaparak, seçim çalışmalarından ve misafirperverliğinden ötürü İlçe Başkanı Mehmet Erikci’ye teşekkür etti. 

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci ile AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı  da yapılan ziyaretten ötürü memnuniyetlerini  dile getirerek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrağ’a  nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyarette;AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Poyraz, AK Parti Maltepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çelik Koçyiğit,AK Parti Maltepe Belediye Meclis Üyeleri,AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatına bağlı ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları, yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri,  partililer ve vatandaşlar katıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak:  “24 Haziran seçimlerinde fedakarca çalışan, birlikte yol yürümekten büyük gurur duyduğum İstanbul Maltepe ilçe teşkilatlarımızdaki arkadaşlarımıza teşekkür ziyaretinde bulunduk.”

AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı toplantı salonunda İlçe Yönetimine ve partililere hitap eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, seçimde alınan başarılı sonuçtan dolayı teşekkür ederek, yeni hedeflerinin Yerel Seçimler olduğunu belirtti.

Berat Albayrak açıklamasında ise “24 Haziran seçimlerinde fedakarca çalışan, birlikte yol yürümekten büyük gurur duyduğum İstanbul Maltepe ilçe teşkilatlarımızdaki arkadaşlarımıza teşekkür ziyaretinde bulunduk. “ dedi. Albayrak ; yerel seçimlerde de AK Parti’nin başarıyla çıkacağını ve kadroların yerel secim sürecinde hazırlıklı olması gerektiğini ifade etti. 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 84 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ