Bugun...
12-07-2018 11:13:00 Kategori: ÖZEL HABER

Fatihin Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği’nden Çocuk Cinayetlerine Karşı İdam Kampanyası

Fatihin Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği’nden Çocuk Cinayetlerine Karşı İdam Kampanyası
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Fatihin Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği’nden Çocuk Cinayetlerine Karşı İdam Kampanyası "

Fatihin Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği, Maltepe Meydanı'nda  son günlerde daha çok gördüğümüz ve yüreğimizi inciten   çocuk istismarı ve cinayetlerine dikkati çekmek ve bu konuda  idam yasasının gelmesi için bir  imza kampanyası başlattı. 

Kampanya sonucunda çok sayıda vatandaş ise idam istediklerini dile getirerek imza kampanyasına desteklerini ilettiler ve imza attılar. 

Fatihin Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği Kadın Kolları Başkanı Şeyma Mollaahmetoğlu “Her geçen yıl kadınlara, çocuklara ve hayvanlara karşı suçlar giderek artmaktadır. Katile merhamet etmek ölen masuma ihanettir.” 

Dernek adına burada bir konuşma yapan Şeyma Mollaahmetoğlu,  tepkili annelere seslenerek şu konuşmayı yaptı.

"Sevgili anneler ; çocuklarınıza bol bol sarılın ve şefkat gösterin ki hainlerin sarılmasını ve yalancı sevgilerini ayırt edebilsinler. Tecavüzcü yetiştiren basın ve yayın organlarının büyük bir titizlikle denetlenmesi gerekmektedir. Fuhuşu, zinayı ve cana kıymayı normal gösteren dizi, film ve her türlü program yapımcılarına en ağır cezalar getirilmelidir. Adını ve sesini duyamadığımız nice çocuğumuza uzanan kirli ellerin bir an önce hak ettiği cezayı almasını istiyoruz.

Buradan çağrımızdır yeni dönem hükümet politikalarını değerlendirirken, idam yasası göz ardı edilmemeli. Bu millet bu utançtan kurtulmalıdır.Her geçen yıl kadınlara, çocuklara ve hayvanlara karşı suçlar giderek artmaktadır. Katile merhamet etmek ölen masuma ihanettir. Biz Maltepeliler olarak TBMM'ye sesleniyoruz, çocuğa karşı şiddetin zulmün ve tacizin affı olmaz bu vebalden kurtulmak için bir vatandaş olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız." 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 79 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ