Bugun...
12-08-2017 09:18:00 Kategori: ÖZEL HABER

Gez Grup Maltepe Yalıspor sezonun ilk idmanını yaptı

Gez Grup Maltepe Yalıspor sezonun ilk idmanını yaptı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gez Grup Maltepe Yalıspor sezonun ilk idmanını yaptı "

Yeni sezon transferlerine ara vermeden devam eden ve bu sezon adını  “Gez Grup Maltepe Yalıspor  “ olarak değiştiren, TVF Bayanlar 1.Lig'de mücadele eden  kulüp sezonun ilk antrenmanını yaptı. Yapılan bu ilk antrenmana  Gez Grup Maltepe Yalıspor’un başkanı Ali Kaya ile yönetim kurulu üyeleri de katıldılar.  
Ali Kaya: Bizim en önemli hedefimiz şampiyon olarak bir üst lige çıkmak. İnşallah hedeflerimizin gerçekleştiği  bir sezon olacak.
Sezonun bu  ilk antrenmanının ardından Gez Grup Maltepe Yalıspor’un başkanı olan Ali Kaya gazetemize konuştu.
“Gez Grup Maltepe Yalı Spor olarak TVF Bayanlar 1.Lig'de mücadele edeceğimiz 2017-18 Sezonunun ilk antrenmanını yaptık. Başarılı ve sakatlıkların olmadığı bir sezon olması diliyoruz.  Bu sezon iddiamızı korumak için önemli transferler yaptık .Tabi ki; bizim en önemli hedefimiz şampiyon olarak bir üst lige çıkmak. Çünkü; ilçemizi sporda daha çok tanınır ve bilinir hale getirmek gibi de bir gayemiz var.  İnşallah da hedeflerimizin gerçekleştiği  bir sezon olacak.” 
Ferhat Köseoğlu: Hedeflediğimiz tabloya ulaşmak için çalışacağız. 
Gez Grup Maltepe Yalıspor’un A Takım antrenörü olan Ferhat Köseoğlu’yla takım ve hedefleri hakkında kısaca konuşma imkanı yakaladık.  
“Gez Grup Maltepe Yalı Spor’un antrenörü olarak takımın sezonu güzel bir şekilde bitirmesini ve başarılı ve sakatlıkların olmadığı bir sezon olmasını diliyorum. Bu sene hedeflediğimiz tabloya ulaşmak için çalışacağız. Hedefimiz de bir üst lige çıkıp; Sultanlar Liginde mücadele etmek. Bunun içinde elimizden geleni yapacağız. ”

 


Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 216 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ