Bugun...
11-06-2018 10:04:00 Kategori:

Halil Öztürk Ağabeyin adı bir parka verildi

Halil Öztürk Ağabeyin adı bir parka verildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Halil Öztürk Ağabeyin adı bir parka verildi "

Küçükyalı vergi dairesinin ilk müdürlerinden, Yeminli Mali Müsavir, Maltepe Belediyesi’nde çok uzun yıllar Mali İşler Müdürülüğü görevini sürdüren Şişli Belediyesinde görevine devam eden Maltepe Giresunlular Derneği  eski başkanı ve Maltepespor Yönetim Kurulu üyesi Halil Öztürk Maltepe”de yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları camiasında yakından tanınan ve çok sevilen bir isimdi. Ki kendisiyle uzun bir süredir tanıyan ve tanışan birisiydim. 

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hastanede uzun bir süre  tedavi gören Halil Öztürk ağabeyin durumu daha kötüye gitmiş ve  Hail ağabeyi bir Eylül günü sonsuzluğa uğurlamıştık. 

Halil Öztürk’ün adı, oybirliğiyle Altayçeşme Mahallesindeki  bir parka verildi

Maltepe Belediyesi’nde 20 yıl süre ile İnsan Kaynakları ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten ve geçtiğimiz eylül ayında vefat eden Halil Öztürk’ün adı, bir parka verildi.

Alınan bu karar Belediye Meclisi’nin haziran ayı olağan toplantılarının ikinci oturumunda ve Maltepe Belediye Meclisi Birinci Başkanvekili Ziya Hayırlıoğlu’nun Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Alınan karar uyarınca Altayçeşme Mahallesi Samanyolu Sokak’ta bulunan parkın adı “Halil Öztürk Parkı” olarak değiştirildi.  Bu kararı Maltepe Belediye Meclisi oy birliğiyle aldı.  Bu vesileye Halil Öztürk Ağabeyi unutmayan Maltepe Belediyesi ve Maltepe Belediye Meclisinin tüm üyelerine çok teşekkür ediyorum. 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 134 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ