Bugun...
10-01-2018 11:26:00 Kategori: ÖZEL HABER

Hilltown’da Mark Buxton’un Özel Parfümü Şenay Akay ve Ece Gürsel’le Tanıtıldı

Hilltown’da  Mark Buxton’un Özel Parfümü Şenay Akay ve Ece Gürsel’le Tanıtıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hilltown’da Mark Buxton’un Özel Parfümü Şenay Akay ve Ece Gürsel’le Tanıtıldı "

İSTANBUL

Geçtiğimiz aylarda hizmete giren ve  açıldığı  ilk günden  bu yana yoğun ilgi  gören Hilltown AVM, parfüm dünyasının en ünlü markaları için birbirinden özel kokular tasarlayan dünyaca ünlü parfümor Mark Buxton’u ağırladı. Yoğun ilgi gören bu etkinlikte  İngiliz Mark Buxton'a ünlü mankenler Şenay Akay ve Ece Gürsel asistanlık yaptı. İlk kez böyle bir etkinlikte bulundukları için çok mutlu olduklarını dile getiren Şenay Akay ve Ece Gürsel de :  "Bizim için inanılmaz bir deneyim oldu."   diyerek  memnuiyetlerini dile getirdiler . 

Akay ve Gürsel Mark Buxton’la çalışmanın memuriyetini yaşadıklarını söylediler 

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan ünlü mankenlerden Şenay Akay: "Kadın mis gibi kokmalı, pırıl pırıl olmalı. Şu an herkes mutlu çünkü kokular bizi rahatlattı, enerji verdi." diyerek kokunun ne denli önemli olduğunu vurguladı. Görüşlerini ifade eden diğer isim olan  ünlü mankenlerden Ece Gürsel ise: "Yıllardır aynı parfümü kullanırım. İnsanlar beni artık kokumdan tanıyor. Kokuların nasıl birleştiğine ve parfümün nasıl ortaya çıktığına ilk kez şahit oldum. Mark Buxton gibi biriyle çalışmak benim için unutulmaz bir anı oldu." diyerek mutluluğunu dile getirdi. 

Mark Buxton’dan konuklara koku için önemli tüyolar 

Büyük bir izleyici kitlesinin bulunduğu etkinlikte Mark Buxton, kokunun günlük hayattaki rolüyle ilgili önemli tüyolar da verdi.

Mark Buxton'un Hilltown AVM'ye özel olarak tasarladığı koku baloncuları bir anda uçmaya başlayınca ziyaretçilerden alkışlar ve kahkahalar  da yükseldi. Kendisi için özel parfüm hazırlanan ilk AVM olma özelliğini taşıyan Hilltown da bu özel parfümleri , 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere hediye etti. Parfümleri kokladığımızda hoşumuza gittiğimizi hissettik. Bu arada görevlilerle yaptığımız görüşmelerde ilginin yoğun olduğunu ifade ettiler. 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: UĞUR FARUK YILDIZ
Bu haber 253 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ