Bugun...
12-06-2018 10:09:00 Kategori: ÖZEL HABER

İstanbul ASKF Minik Kızlar Ligi Sona Erdi

İstanbul ASKF Minik Kızlar Ligi Sona Erdi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İstanbul ASKF Minik Kızlar Ligi Sona Erdi "

İstanbul ASKF Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen Minik Kızlar Şenlik Ligi  her sene kız sporcularımızın  daha fazla katıldıkları bir lig. Minik Kızlar Şenlik Ligi    bu yıl  da büyük bir coşkuyla ve  Namık Sevik Stadında sezon kapanışını yaptı. 2 Haziran Pazar günü yapılan sezon kapanışına TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez de  katıldı. Genel Başkanın yanı sıra TFF Marmara Bölge Müdürü Gür Onar, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül, İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, kadın hakemler, spor hocaları, sporcu aileleri ve çok sayıda amatör spor camiası temsilcileri katıldılar. 

TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez:” “Biz Büyük Bir Aileyiz” sözü  spordaki kadın temsilcileri ile tam anlamına kavuşuyor “

Yapılan organizasyonda bir konuşma yapan Genel Başkan Ali Düşmez kadının spordaki yerinin önemine dikkat çekerek, Kadın komisyonuna ve katılımcı tüm kulüplere Fair-Play ruhuyla ve şenlik havasında geçen organizasyon için teşekkürlerini iletti. Yaptığı konuşmasında  “Biz Büyük Bir Aileyiz” sözünün spordaki kadın temsilcileri ile tam anlamına kavuştuğunu belirten Genel Başkan Ali Düşmez, tüm sporculara ayrı ayrı teşekkürlerini sundu.

Tören sonunda İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sporcular için gönderdiği hediye ve kumanyaların yanı sıra katılımcı sporcuların ve lig boyu emeği geçenlerin madalya ve sertifikaları Genel Başkan Ali Düşmez ve Kadın Komisyonu tarafından takdim edildi.

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: İSMET AKKOÇ
Bu haber 97 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ