Bugun...
07-01-2018 14:14:00 Kategori: ÖZEL HABER

Maltepe Ardahanlılar Derneği ‘inden ‘Tut Elimden, Isıt Beni’ Kampanyası

Maltepe Ardahanlılar Derneği ‘inden  ‘Tut Elimden, Isıt Beni’  Kampanyası
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Yaşar Geler: “ “Tut Elimi Isıt Beni" kampanyamız sonucunda, karınca kararınca Hanak ve Köylerinde yaşayan 246 öğrenciye elimizi uzatmaya çalıştık.”"

4'ü kadın  olmak üzere 22 kişi tarafından 2 ay önce kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği bu iki ayda pek çok dikkat çekici kampanyaya imza attığı gibi  ‘Tut Elimden, Isıt Beni’ yardım kampanyası ile de Ardahan’da  eğitim gören öğrencilere giyecek yardımı yapmakta.

Yapılan bu anlamlı kampanya kapsamında ilk parti kışlık giyim Ardahan’ın Hanak İlçesindeki köylerde eğitim gören 246 öğrenciye verilmek üzere Hanak Kaymakamlığı’na teslim edilecek. Derneğin başkan yardımcıları Gürhan Taşdemir, Zihni Akbulut ve Mustafa Baran Topçu  ise 3 Ocak 2018 Çarşamba günü  Ardahan'ın Hanak İlçesi'ne ulaştılar ve toplanan yardım Hanak kaymakamlığına teslim ettiler.

 

Konuyla ilgili  gazetemize açıklama yapan, Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Yaşar Geler kampanya hakkında bilgi verdi ve şunları söyledi .

”Maltepe Ardahanlılar Derneği olarak Ardahan’daki ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz İçin düzenlediğimiz “Tut Elimi Isıt Beni" kampanyamız sonucunda, karınca kararınca Hanak ve Köylerinde yaşayan 246 öğrenciye elimizi uzatmaya çalıştık. Bu süreçte koordinasyon  sağladığımız Hanak Kaymakamlığı’na, projemize az çok demeden destek olan tüm dostlara Maltepe Ardahanlılar Derneği olarak can-ı gönülden teşekkür ederiz. Dernek olarak Ardahan İli Hanak İlçesi’nde öğrenim gören ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik ”Tut Elimi Isıt Beni” projemiz kapsamında Hanak ilçesinde yardıma ihtiyaç duyan ve Hanak Kaymakamlığının vermiş olduğu bilgi doğrultusunda 246 öğrenciye bot ve mont yardımı sağlanmış olup, Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından Hanak Kaymakamlığına teslimi yapılmıştır. ” 


Editör: UĞUR FARUK YILDIZ
Bu haber 92 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ