Bugun...
10-12-2017 18:17:00 Kategori: ÖZEL HABER

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan Mevlid-i Nebevi Programındaydı

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan Mevlid-i Nebevi Programındaydı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan Mevlid-i Nebevi programı için Gökyüzü Eğitim Kurumlarındaydı.Program Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan’ın katılımı , resim sergisi açılışıyla ve yoğun veli katılımıyla gerçekleşti."

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan Mevlid-i Nebevi programı için Gökyüzü Eğitim Kurumlarındaydı.Program Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan’ın  katılımı , resim sergisi açılışıyla ve yoğun veli katılımıyla gerçekleşti. Kurum bünyesinde düzenlenen “Değerlerimi Resmediyorum” yarışması kapsamında öğrencilerin yaptıkları resimler ziyaretçiler tarafından da beğeniyle izlendi.

Mevlid-i Nebevi programı Gökyüzü Eğitim Kurumları 10. sınıf öğrencisi Mehmet Emin Öztatlı’nın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Kurucu – Genel Müdürü Dr. Hüseyin Emin Öztürk yaptığı “Hoşgeldiniz“ konuşmasında  ise bir araya geldiğimiz bu anlamlı gecenin yüreklerimizde sevgililer sevgilisi Peygamber Efendimizi hissederek, anlayarak, manevi duygularla coşarak geçmesini temenni etti.

Müzik öğretmeni Gülperi Şen yönetiminde ortaokul öğrencilerinden oluşan İlahi Korosu da  büyük beğeni topladı. Dr. Hüseyin Emin Öztürk’ün yazdığı, bestesini Ender Doğan’ın yaptığı “Düştüm Kabe Yollarına” ve bestesini Mustafa Demirci’nin yaptığı “Gönül Kuşum” ilahileri dinleyicilere coşkulu ve duygu dolu anlar yaşattı.

Mevlid-i Nebevi programı  için bir konuşma yapan Mustafa Demirci’nin Peygamber Efendimiz ile ilgili güzel sohbeti ve seslendirdiği ilahilerle konuklar beğeniyle programı izlediler. Program sonunda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan  da yaptığı konuşmada bu tarz manevi değerlerimizi hatırlamamıza ve yoğun bir şekilde yaşamamıza vesile olan programlara çok ihtiyacımızın  olduğunu dile getirdi.


Editör: UĞUR FARUK YILDIZ
Bu haber 126 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ