Bugun...
12-10-2017 10:10:00 Kategori: ÖZEL HABER

Maltepe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Tülay Düztaş istifa etti

Maltepe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Tülay Düztaş istifa etti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Maltepe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Tülay Düztaş istifa etti"

İSTANBUL

Maltepe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı  ve Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Tülay Düztaş istifa etti. Düztaş  istifasını yazılı bir açıklama ile duyurdu ve sonu gelmeyen dedikoduların kendisine ve ekibinin   çalışmalarına engel teşkil ettiğini söyledi. Düztaş  ile birlikte ‘yol arkadaşlarım’ dediği Bülent İnce, Fidan Uyar, Hatice Yeşim Aslan ve Kemal Karakaya’da görevlerini bıraktıklarını açıkladılar. Maltepe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Tülay Düztaş ve ekibi bu göreve 9 Kasım 2016’da seçilmişlerdi. 
Maltepe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Tülay Düztaş: “Bizler sizler için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.” 
Düztaş yaptığı yazılı açıklamasında; “Aylardır yürütme kurulu üyelerinin bir türlü sonu gelmeyen dedikoduları, güven ve samimiyetin kurulamamasını” gerekçe olarak gösterdi. Düztaş istifa sonrası yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
” Güzel çalışmalarla engelliler için hizmeti hedeflerken böylesine bir ortam hepimizi fazlasıyla üzdü. Bizler sizler için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Sizleri asla bırakmadık ama bizleri oraya siz taşıdığınız için bu açıklamayı yapmak zorundayım. Moralimiz yerinde olduğu sürece aşamayacağımız engel yoktur.” Düztaş görev yaptığı süre içinde de kendisine destek olan Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyelerine de teşekkür etti.  

 


Editör: UĞUR FARUK YILDIZ
Bu haber 194 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ