Bugun...
11-03-2018 00:32:00 Kategori: GENEL

MHP Maltepe İlçe Başkanlığından Meslek Odaları ve Kooperatiflere Hayırlı Olsun Ziyareti

MHP Maltepe İlçe Başkanlığından Meslek Odaları ve Kooperatiflere Hayırlı Olsun Ziyareti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MHP Maltepe İlçe Başkanlığından Meslek Odaları ve Kooperatiflere Hayırlı Olsun Ziyareti"

MHP Maltepe İlçe Başkanı  Mesut Kamburoğlu ve yönetim kurulu üyeleri S.S Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar ve kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Umut Ergin’i, MASİAD ( Maltepe Sanayici ve İş Adamları Derneği) Cem Karatepe’yi, S.S Küçükyalı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Genç’i, Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yunus Erdel’i makamlarında  ziyaret etti. Kamburoğlu ve beraberindekiler yeni seçilen başkanları ve yönetimlerini tebrik edip hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yeni Maltepe Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kadir Küçükay’dan MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu’na Sporun Yükselen Değerleri ödülü

MASİAD Ziyareti sırasında  ayırıca Yeni Maltepe Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kadir Küçükay tarafından MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu’na Sporun Yükselen Değerleri ödülü takdim edildi. Kendisini bu ödüle layık gören herkese teşekkür eden MHP Maltepe İlçe Başkanı  Mesut  Kamburoğlu  daha sonrasında ziyaretlerine devam etti.

MHP Maltepe İlçe Başkanı Kamburoğlu “Maltepe’mizdeki ticaretin canlanması için çalışmalarımız var ve  bunları hayata geçirmek için ortak hareket etmek gerekiyor “

Maltepe bölgesindeki esnafların ve iş adamlarının sıkıntıları konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını söyleyen Mesut Kamburoğlu ilçemizdeki ticaretin canlanması için her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

MHP Maltepe İlçe Başkanı  Mesut Kamburoğlu ayrıca Maltepe’nin daha büyük hizmetleri hak ettiğini belirtip kendilerinin de taşın altına ellerini sokacağını bildirdi. Bu açıdan MHP Maltepe İlçe Başkanlığı olarak projeler ürettiklerini ve bunları hayata geçirmek için ortak hareket etmek gerektiğini vurguladı.


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 102 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ