Bugun...
12-01-2018 12:28:00 Kategori: ÖZEL HABER

Nevzat Eren Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu'nda Başkanlığa adaylığını açıkladı

Nevzat Eren Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu'nda Başkanlığa  adaylığını açıkladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Nevzat Eren Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu'nda Başkanlığa adaylığını açıkladı "

Şubat ayında yapılması planlanan Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu'nda Başkanlığa  adayı olduğunu açıklayan  isimler arasında Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi, Beşçeşmeler Esnaf Kültür Sanat Eğitim Derneği ve Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kefalet Kooperatifi Üyesi Nevzat Eren de bulunuyor. Eren ve destekçileri de  secim çalışmalarına  ise tüm hızıyla devam etmekteler.

Nevzat Eren’den gazetemize özel açıklama

Şubat ayında yapılması planlanan Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu'nda Başkanlığa  adaylığını açıklamasının ardından çalışmalarına başlayan Nevzat  Eren ise gazetemize şu açıklamayı yaptı

 "Bizler, esnafların sorunlarını çözecek bir ekip ile yola çıktık. Bu nedenle de  her daim kapısı açık ve çözüm merkezi olan Bir oda için arkadaşlar ile birlikte yola çıktık. Yaklaşık 3 bin üyesinin bulunduğu Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na  mensup tüm esnaflarımız ile koordineli bir şekilde farklı projeler geliştirerek Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın etkin bir konumda olmasını arzulamaktayız. Bunun için projelerimiz hazır ve başkanlığa seçildiğimiz takdirde hayata geçireceğiz.

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 176 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ