Bugun...
16-04-2018 10:31:00 Kategori: ÖZEL HABER

Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikasından Maltepe Kaymakamlığına Ziyaret

Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikasından Maltepe Kaymakamlığına Ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikasından Maltepe Kaymakamlığına Ziyaret "

İSTANBUL

Merkezi Ankara’da bulunan Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ömer Yılmaz ve Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası Genel Sekreteri Hasan Koç, Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı makamında ziyarette bulundular.

Ziyarette güncel konular hakkında konuşulurken Maltepe Kaymakamı  Meftun Dallı’ya da  yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür edildi ve günün anısına bir plaket takdim edildi.

Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası Genel Sekreteri Hasan Koç “Taşerona karşı samimiyetle mücadele eden sendikamız , yıllardır bu çağ dışı sistemi eleştirenlerin en başında gelmektedir. Bu eleştirilerimize kulak verilmesi ve taşeron işçiliğine son verilmesi, sendikal hareketi açısından son derece önemli bir adımdır.

Gazetemize ziyaretle ilgili olarak  özel bazı  açıklamalarda bulunan  Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası Genel Sekreteri Hasan Koç ise şunları söyledi ; 

“Yıllardır kadro bekleyen, kamu taşeron çalışanları nihayet hak ettikleri kadrolara atamaları yapılmaktadır. Konunun ayrıntılarına girmeden ifade etmek isterim ki, bu sonucun yıllardır kadro için mücadele eden emekçilerin ve sendikaların başarısı olduğunun altını çizmek isterim.

Taşerona karşı samimiyetle mücadele eden “HAK-İŞ/ÖZ GÜVEN-SEN SENDİKASI “  yıllardır bu çağ dışı sistemi eleştirenlerin en başında gelmektedir. Bu eleştirilerimize kulak verilmesi ve taşeron işçiliğine son verilmesi, sendikal hareketi açısından son derece önemli bir adımdır. Bizim emek mücadelemizin ilkeleri; Türk Milletinin sahip olduğu Milli, manevi, kültürel ve tarihi değerler manzumesinden oluşur.

Bu gün İstanbul’da bulunan ve bir çok Kamu kurum ve kuruluşlarla olan ilişkilerimiz çerçevesinde, Genel Başkanımız Sayın Ömer Yılmaz ile birlikte, Maltepe Kaymakamı Sayın Meftun Dallı’yı da makamında ziyarette bulunduk.

Başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere, tüm yöneticilerimize ve idarecilerimize, ziyaretlerimizde göstermiş oldukları samimiyete, emek adına, sendikamız adına, en içten duygularımızla teşekkürlerimizi sunarız. 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: UĞUR FARUK YILDIZ
Bu haber 94 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ