Bugun...
08-07-2018 23:50:00 Kategori: ÖZEL HABER

Sefaköy Kartalspor’da Selçuk Aydın Dönemi

Sefaköy Kartalspor’da Selçuk Aydın Dönemi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

""

İstanbul 1.Amatör Lig takımı Sefaköy Kartalspor'da  bu sezondaki teknik adamlık görevine Selçuk Aydın getirildi.

İki yıldır Sefaköy Kartalspor’da forma giyen ve takımın kaptanlığını da  yapan Selçuk Aydın  Sefaköy Kartalspor'un 2.Başkanı M. Cem Özel, Genel Kaptanı Rasim Aksoy ve yöneticilerden Serdar Kasap ile yapılan görüşmeler sonunda Siyah -Beyazlı kulübün yeni antrenörü olarak belirlendi

Sefaköy Kartalspor kulüp binasında 2.Başkan M. Cem Özel, Genel Kaptan Rasim Aksoy ve yöneticilerden Serdar Kasap ile bir görüşme gerçekleştiren görüşmenin sonucunda  Selçuk Aydın  kulüple anlaşmaya vardı ve  Siyah –Beyazlı kulübün başarıya taşıyacak yeni teknik patronu olarak  imzayı attı.

Sefaköy Kartalspor Kulübü 2.Başkanı M. Cem Özel “Bizim 1.Amatör ligde şampiyon olarak Süper amatör lige çıkma gibi bir hedefimiz var. Geçtiğimiz yılki tüm oyuncularımızla devam etme kararı alırken,  Selçuk hocamızın vereceği raporlar doğrultusunda 6-7 oyuncu ile görüşmelerimiz olacak.”

Sefaköy Kartalspor Kulübü 2.Başkanı M. Cem Özel yaptığı açıklamada ise  tecrübeli bir isimin kulüplerine bundan sonra antrenörlük yapacağını  belleterek   şu açıklamayı yaptı.

“ Geçen yıl çok başarılı olan Sefaköy Kartalspor kulübümüz sizin de bildiği gibi Play-Off oynayarak son maçta Süper Amatör lig kapsından döndü. Liglerin bitmesi ile birlikte Yener Dayı başkanlığında yeni yönetim kurulu oluşturarak geçtiğimiz yıl yarım kalan Süper amatör lige çıkma başarısını bu yıl yakalamak için yönetim kurulu kararımızla iki yıldır formamızı giyen takım kaptanlığımızı yapan Selçuk Aydın’ı takımızın başına hoca olarak getirmekle doğru bir karar verdiğimizi düşünüyorum. Selçuk Aydın Hocamız;  Profesyonel Liglerde, Bölgesel Ligde ve , Süper Amatör Ligde olmak üzere tam  29 yıl futbol oynamış ve son iki yıldır da bizim kulübümüzde futbol da oynadı. İçimizden çıkmış birinin takımın başına geçmesi, bizler için de çok  mutluluk verici.”

M. Cem Özel konuşmasının  devamında ise kulübün bu sezonki hedeflerini şöyle sıraladı;   “Bizim 1.Amatör ligde şampiyon olarak Süper amatör lige çıkma gibi bir hedefimiz var. Geçtiğimiz yılki tüm oyuncularımızla devam etme karı alırken Selçuk hocamızın vereceği raporlar doğrultusunda 6-7 oyuncu ile görüşmelerimiz olacak bu görüşmelerimiz sonucu o kardeşlerimiz ile anlaşarak 30 Temmuzda yeni sezon çalışmalarımıza başlayacağız.”

Yener Dayı başkanlığında, genç, dinamik ve istekli bir yönetim kurulu oluşturduklarını belirten M. Cem Özel  , "Artık önümüze bakarak hedeflerimiz doğrultusunda yapılanmaya başlayacağız. İlk olarak takımımızın hoca sorununu, bu işi layıkıyla yapacağına inandığımız, tecrübesi ve başarısı ile kendini kanıtlamış, kamuoyunun da mutabık olduğu Selçuk Aydın hocamızı göreve getirerek çözdük." dedi ve alınan kararın her iki taraf içinde hayırlı olması temennisinde bulundu.

Galatasaray altyapısında  yetişen Selçuk Aydın 29 yıl boyunca  şampiyonluklar ve başarılara imza attı.

Galatasaray altyapısında futbola başlayan Selçuk Aydın Bayrampaşa Altıntepsipor (PROF ),Bayrampaşa Tunaspor (BAL),HEASK (BAL),Feriköyspor, İstanbul Sinopsor, Fatih Yaylaspor, Kastamonu Kentyıldızspor, Söğütlüçeşmespor ve Sefaköy Kartalspor olmak üzere 29 yıl şampiyonluklar ve başarılara imza attı.

Sefaköy Kartalspor transfere hızlı başladı

Öte yandan, Sefaköy Kartalspor, hızlı bir giriş yaptığı transfer dönemini aynı hızla sürdürüyor. Sefaköy Kartalspor 2 dış ve 6 iç olmak üzere toplam 8 oyuncu ile daha anlaşma sağladı.

Sefaköy Kartalspor’un 2.Başkanı M. Cem Özel,  Genel Kaptan Rasim Aksoy ve yöneticilerden Serdar Kasap’tan oluşan transfer komitesi  Teknik Direktör Selçuk Aydın’ın raporları doğrultusunda transfer çalışmaları kapsamında  öncelikle İç Transfer ’de 4 oyuncu ile anlaştı Daha sonra ise Dış Transfer ‘de Hüseyin Öz, Onur Pehlivan’la , İç Transferde Metin Sever, H.İbrahim Aydın, Kadir Güven, Berkant Baki, Eray Demirci ve Yasin Turan ile önümüzdeki sezon için yeniden anlaştılar.

 2018-2019 Futbol sezonunda şampiyonluk parolası ile başlayacak olan Siyah beyazlılar 12 transferi kısa süre içerisinde tamamlayan ve gecen seneki kadrosunun büyük bir kısmını koruyan Sefaköy Kartalspor, 1. Amatör Ligi’ni de başarılı bir şekilde tamamlamak için transferlerini bir bir duyurmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sefaköy Kartalspor’un 2.Başkanı M. Cem Özel de  transferler hakkında şu açıklamada bulundu.

“Sefaköy Kartalspor kulübü olarak iki gündür transfer çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu transferlerin gerçekleşmesinde Kulüp Başkanımız Yener Dayı’nın çok tekili olduğunu belirten M. Cem Özel yeni futbol sezonunda yönetici, futbolcu ve taraftarımızla el ele verip Sefaköy Kartalsporu hak ettiği yere taşıyacaklarını, kulüp olarak yeni sezona iç transfer çalışmalarımızın yani sıra dış transferlerimiz de sürdürmekteyiz. Kulüp olarak bu ligi hak etmiyoruz daha üst ligleri hak ediyoruz. Biz de bu bilinçle hareket ediyoruz ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan takım şampiyon yapıp Süper amatör lige çakacak bir ekip oluşturmaya çalışıyoruz. Kadromuzda yer alan ve kadromuza katmış olduğumuz futbolcu kardeşlerimizin hepsi bir birinden değerli kardeşlerimizdir. Oynadıkları mevkilerde başarılarını ıspatlamış üst liglerde mücadele etmiş kardeşlerimiz aramıza katıldı. Transfer çalışmalarımızı devam edecektir. Taraftarımızı yeni sezona şimdiden hazır olsun. Bu takım onları coşturacak”


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 64 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ