Bugun...
10-07-2018 11:01:00 Kategori: ÖZEL HABER

Teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan gazimiz Halil Yaman’ın sağlık durumu iyiye gidiyor

Teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan gazimiz Halil Yaman’ın sağlık durumu iyiye gidiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan gazimiz Halil Yaman’ın sağlık durumu iyiye gidiyor "

Hakkari´de PKK’nın hain saldırısı sonucunda; teröristlerle girdiği çatışma sonucunda  yaralanan 4 askerimizden biri olan  gazimiz Halil Yaman, GATA´daki yaklaşık bir hafta boyu  süren  tedavisinin ardından Maltepe´de ailesinin  oturduğu eve geldi.

Gazimiz Halil Yaman,  Zümrütevler Canay Sokak´taki baba evine 112 Hızır Acil Ambulansıyla getirildi. Gaziyi çok sayıda Zümrütevler Mahallesi sakinleriyle ve Gazimizin ailesince alkışlar ve sloganlarla karşıladılar.

Gazimiz Halil Yaman’ın sağlık durumu, moral ve motivasyonu her geçen gün daha da artıp iyileşmekte. Gazimiz; aldığı yaraların da sinek ısırığı etkisi bile etmediğinin  altını çiziyor. 

Zümrütevler Mahallesi Muhtarı Serkan Aslan’dan gazimize ziyaret 

Öte yandan gazimize peş peşe yakınlarınca, arkadaşlarınca ve mahalle sakinlerince ziyaretler düzenleniyor. Bu ziyaretlerden birisini de;  Zümrütevler Mahallesi Muhtarı Serkan Aslan gerçekleştirdi. Gazimiz Halil Yaman, Zümrütevler Mahallesi Muhtarı Serkan Aslan’a sağlık durumunun iyiye gittiğini ve hızla toparlandığını ifade ederken, geçmiş olsun ve acil şifalar dileklerini iletti.

Biz de gazetemiz olarak teröristlerle girdiği çatışma sonucunda  yaralanan gazimiz Halil Yaman’a geçmiş olsun ve acil şifalar dileklerimizi iletiyoruz. 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: SİNAN ERDOĞDU
Bu haber 79 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ