Bugun...
12-06-2018 10:42:00 Kategori: GENEL

Trump AVM Trumpland’de çocuklar Babalar Günü’ne özel ahşap kupa tasarlayacaklar

Trump AVM  Trumpland’de çocuklar Babalar Günü’ne özel ahşap kupa tasarlayacaklar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Trump AVM’nin çocuk katı Trumpland’de çocuklar Babalar Günü’ne özel ahşap kupa tasarlayacaklar"

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar ‘Canım Babam Ahşap Kupa Atölyesi’ ile hem Babalar Günü’nde babalarına güzel bir armağan hazırlayacak hem de el becerilerini geliştirecekler.

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Canım Babam Ahşap Kupa Atölyesi’ ile babalarına unutulmaz birer hediye verecek, birbirinden keyifli tiyatro oyunları izleyerek aktivite dolu bir hafta sonu geçirecekler.

16 Haziran Cumartesi günü, çocuklara hijyenin önemi ile ilgili bilgilerin anlatıldığı tiyatro oyunu ‘Her Şey Elimizde’, 17 Haziran Pazar günü ise insan aklının ve bilimin eğlenceli bir masal biçiminde anlatıldığı ’Dünyayı Kurtaran Çocuk’ adlı tiyatro oyunu, her iki gün de Trumpland Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, Babalar Günü’nde babaları için kendi el becerileri ve yaratıcılıkları doğrultusunda boyayıp süsledikleri ahşap kupalar hazırlayacaklar. 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Canım Babam Ahşap Kupa Atölyesi’nde, çocuklar eğlenirken öğrenecek, Babalar Günü’nde babalarına kendi hazırladıkları kupaları hediye edecekler.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…


Kaynak: BÜLTEN
Editör: Haber Bülten
Bu haber 55 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ