Bugun...
18-07-2017
BAŞAK ERTEKİN

BAŞAK ERTEKİN

Kitapla Seyahat

Bu aralar yeni bir kitaba başladım. Güzel bir bağımlılık gibi kitap okumak. Neyse konumuza döneyim kitabımın adı Canan Tan’ın yazmış olduğu Başıbozuk Sevdalar adlı kitabı..
Malum İstanbul trafiğini bilirsiniz ,yolda vakit geçirmenin en anlamı olanı kitap okumak benim için. İşe biraz uzak olan evimin yolunda vaktimi geçirmenin en iyi yolu. Kitabı okumaya başlayınca eve nasıl gidip geldiğimi anlamıyorum. Sanırım kitabı okurken fazla yaşıyorum. Kitapta yazan kişileri yaşıyor metroyla il il dolaşıyorum sanki. Kimi zaman dünyayı dolaşıyor kimi zaman Türkiye’yi. Kitap beni nereye götürürse. Halbuki yolun sonunda hep adres aynı İstanbul Maltepe.
Kitap okumak her kesin kazanması gereken bir alışkanlık. Toplu taşımalarda kitap olmadan vakit nasıl geçiriyorlar diye merek ediyorum aslında .Ben kitabım bitince bir gün kitapsız kalsam vakit geçmiyor bana. Milletçe kitap okuma alışkanlığını edinmeliyiz. Bir çok ülkeye göre kitap okuma konusunda oldukça geri olduğumuz açık.
Okuduğum kitapta Canan Tan dostluk ile ilgili çok güzel konulara değiniyor bunu da söylemeden edemeyeceğim . Okumanızı tavsiye ederim .Belki kitap okumak için iyi bir başlangıç olur sizin için.

 

Bu makale 683 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ