Bugun...
29-07-2017
BAŞAK ERTEKİN

BAŞAK ERTEKİN

Valide Sultan’a yapılan haksızlık


Ve Üsküdarlılar  1 Ağustosta kavuşuyor Valide Sultanına… Ama nedense Üsküdarlı bu durumdan pek memnun değil sanırım. Pardon da hangi belediyenin gemisi var .Buldunuz da bunuyorsunuz dememek içten değil. Belediyemiz yapmış  hayırlı olsun diye de birçok sosyal medya ağında ücretsiz diye paylaşmış gelin görün ki insanlarımızın bu denli gereksiz konuşmalarına yazmadan edemedim.
Yok, bedava olmasın olursa baş edilmezmiş. En başta bu gemiye karşı olanlar binermiş. Neymiş efendim gerçek Üsküdarlı kendi parasını verir hizmetini alırmış. Bak bak kendisi gerçek diğerleri sahte Üsküdarlı sanki.. Turlar 1 TL olsun muş biletler kültür merkezlerinden dağıtılsın mış.
Ahh  ahh neredeymiş o eski gemiler ,bu gemi uzay gemisi gibiymiş. Yani anlamıyorum bu gemi yurt dışında bir yer yapıp bölgesindeki insana hizmet için açsaydı , bizim insanımız ‘ vay be bak bak elin oğlu neler yapıyor halkına nasıl hizmet veriyor ‘derdi. Kimsenin İstanbul’un tarihi araçlarını yok etmeye niyeti yok ama birazda geri kafalılığı bırakalım arkadaşlar. Çağa ayak uydurun. Yani bizim için yapılan her güzel şeyi sizler baştan olumsuz ve ön yargılı davranıyorsunuz. Hem size ne belediye bilmiyor mu onu nasıl işleteceğini. Buna ihtiyaç duysaydı önce ilçe halkına da sorardı. Bence Üsküdar Belediyesi kendi ilçesinin insanları için yeterince çalışıyor. Eleştiri yaparken bir bakmak lazım, yapmak için eleştiri yapmayın.
Geçenlerde yine Üsküdar belediyesinin Selami ali mahallesindeki projesi için bir paylaşımın altına saçma sapan yorumlar yazılmış. Yani ne gerek var mahallenizi güzelleştirmek, çocuklarınız için bir sosyal alan yapılmaya çalışılıyor sevinip teşekkür yazacağınıza, var gücünüzle olumsuz eleştirilerde bulunuyorsunuz. Sizi böyle belediye fazla. Size çevreden bir haber günü geçiştirenler lazım ya neyse..
Yani sonuç olarak ben Üsküdarlı değilim ama  Üsküdar da çalışan bir gazeteciyim  ve ikamet ettiğim bölgenin belediyesinden fazla çalışan Üsküdar Belediyesi’nin bu kadar gereksiz eleştirile maruz kalmasını kınıyorum.

Bu makale 788 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ