Bugun...
22-07-2017
BÜŞRA KARAOĞLU

BÜŞRA KARAOĞLU

Her şeyin zamanı var

Bir çok insan yaşamından ders çıkarmalı aslında. Güldüğümüz, mutlu olduğumuz günlere şükür etmeli , hastalık sıkıntının olduğu zamanlarda da dua edip sıkıntıları aşmak için sabır göstermeli..
 Aslında demek istediğim hayatımızı biz yönlendiriyoruz, nasıl olmasını istiyorsak ona göre yaşıyoruz. Kimileri farkında olmadan hatalar yapıyor, kimileri ise emin adımlarla ileriye yürüyebiliyor. 
Demem o ki herkes kendi hayatının patronu her şeyin en iyisini yaşamanın mümkün olmayacağı da bir kesinlik tabi, güzel günleri ayağımıza bekleyemeyiz biz sabırla, azimle umudumuzla ve yapacaklarımızla ona doğru ilerleriz. 
Sabırsız olup mutsuz bir hayatı yaşamak yerine sabırla istediklerimizi , hayalimizi yaşarken beklediğime değdi diyebilmek en önemlisi. Pes ettiğiniz anda aklınıza gelebilecek çok güzel bir sözü sizlerle de paylaşmak istiyorum.. Ve gün gelecek, hayat şu yorgun yüzüne gülümseyerek bakacak ve diyecek ki; Hazır ol, mutlu olma sırası sende... 
Her şeyi anlatan bir cümle benim için ne kadar üzülüp yıpransak da bir gün gerçekten hak ettiğiniz o mutluluk sizi bulacaktır. Bu yüzden de yaşayacağımız hevesle beklediğimiz o günlere ulaşabilmek için iyi, kötü demeden zemin hazırlamak gerekir. Sabırla güzel günleri bekleyen herkes mutlaka mutluluğun en güzelini yaşayacaktır...

Bu makale 872 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ