Bugun...
28-08-2017
UĞUR FARUK YILDIZ

UĞUR FARUK YILDIZ

Helal Olsun Tarih Yazdınız

Nerden başlasam bilmiyorum. Ama en baştan kaleden başlıyayım bari. Kemeniyi kaleye alıyorsun kimin yerine hatalı gol yiyen Volkan Demirel yerine sonar bu Kemeni aynı hatalı golleri yemeye başlıyor al birini vur ötekine. 
Senin arkanda stadı dolduran onbinlerce taraftar var Kemeni ne bilir taraftarı alsana Erten Ersuyu kaleye. Taraftardan korkusuna oynar, sokakta yürüyememekten korkar oynar, ailesinden arkadaşlarından takımdan kısacası Fener Bahçeyle ilgili herşeyden korkar ikisinden de iyi oynar. Volkan oynadı olmadı Kemeni oynadı oda olmadı sen ikisini de ateşe atıyorsun. 
Bu kadar şansızlık olmaz bunlar hata. Bu hatalar birike birike seni buralara getirdi. Defans desen zaten adamlar gol mü atacaklar defansımı yapacaklar pas mı alıp verecekler yoksa rakip oyuncuyu mu tutacaklar. Bakın rakip oyuncu diyorum çünkü tek forvet bir tane adama karşı 4 adam vardı sahada defans anlamında ama yine olmadı bir ihtimal diye topu kovalayan adama gol attırdınız tamamen hatayı bekledi Vardar oyuncusu keza öyle de oldu. Orta sahaya gülen emoji koymak istiyorum. Orta sahada Mehmet Ekici nasıl bir sakatlık yaşadıysa hala yararlanamıyorsun Van Persie gibi onu da mı sakat aldın başkan. 
Yeni kaptan Ozan ya sen bu çocuğu resmen aç kurtların önüne attın zaten ıslıklanıyor takım bide kaptanlığı ona veriyorsun kim bu Ozan 7 milyon euro alıp elinde patlayan bir adam. Olmaz olmuyor bu oyuncularla bu kadar. Çok enteresan bir şey var Fenerbahçenin bu yılki kapasitesi bu yani takım elinden geleni yapıyor. Seyirciler zannetmesin ki oyuncular işlerini yapmıyor. Oyuncuların yapıp yapacakları bunlar fazlası yok. Forvete hiç sözüm yok söylenecek tek şey haram olsun aldığın para Van Persie utanma da yok adamda geceleri lüks mekanlarda yemekler sabahları da kahvaltılar. Adam da haklı bu kadar para verirsen harcayacak yer arar kendine oda. Yazıklar olsun Van Persie. Vardar takımı=Van persie  Vardar takımının değeri 12 milyon euro Van Persie senede kazandığı para 5.7 milyon euro tek başına takımı alabilecek kapasitede çünkü bizden bu parayı fazlasıyla aldı, alıyor da. Vardar takımının primi son model bir telefon bu zaten herşeyi açıklıyor. Koskoca Fener Bahçe kaleye gidemiyor evet gidemiyor. Yan pas yan pas yan pas rakipte çözmüş bıraktık izin verdik oynasınlar diyor teknik direktörleri kezaa gördük adamlar komple defans yapıp kalesine yaklaştırmadan izleye izleye geçirdiler maçı. 
Önemli olan strateji kusura bakma Kocaman hezimet oldun. Böyle bir şey var mı maçtan saatler önce neymiş Solda da sakatlandı ya arkadaşım sakat bir adam nasıl oluyor da  18 kişilik kadroda olabiliyor. He sen ben bu Van Persieyi oynatayım Adcovat’a da rica edelim milli takıma çağarsın bizde de biraz kendini gösterse gol falan atarsa onu da geçtim adam falan geçerse belki de satabiliriz diye düşünüyor FenerBahçe’nin patronları ama olmuyor. Ne kadar denerseniz deneyin OL-MU-YOR para kazanamayacaksın bari sözleşmeyi fes et gönder gitsin. Sende kurtul tüm Türkiye de kurtulsun. 266.sırada Vardar takımı Avrupa sıralamasında ama en ilginci Makedon liginde tarihinde ilk kez bir takım Avrupa da gruplara kalma başarısı gösteriyor kimin sayesinde Aykut Kocaman’ın takımın bir suçu yok bütün suç Aykut hocanın. Gençleri koy maça çık sahaya emin olun bunlardan daha iyi top oynarlar. Hiç olmazsa herkese bir gözdağı vermiş olursun emin ol taraftar seni ayakta alkışlar çünkü bu camia bu taraftar ruh görmek istiyor mücadele görmek istiyor gençleri ayakta alkışlarlar. Stadı terk etmez maç bittikten sonar bile desteklerler çünkü bilirler ki görürler ki terinin son damlasına kadar oynayacak gençler. Taktik maktik yok bam bam bam diye sahaya çıksan eminim bundan daha iyi olurdu. Aykut hoca oyunculara hiçbir şey söylemeden sadece tek bir cümle herkes kendine yakışanı oynasın herkes kendi taktiğini kendi belirlesin desen bu takım eminim daha rahat oynar. He birde başkan faktörü var tabi. 
Ey Aziz başkan sen demiyor muydun bu takımı teknik direktörler değil ben şampiyon yaptım takım kendi oynuyor diye o zaman şimdiki bütün suçta senin. Ersun Yanal gibi bir adamı gönderdin seni şampiyon yapmış bir teknik adamı sonar çıktın omu şampiyon yaptı ben yaptım dedin. Ersun hocanın felsefesi çok belliydi ne diyordu 4 tane gol yiyebiliriz kalemizde ama 5 tane de atarız ya Aykut hoca daha bir taneyi zor atıyor ve sen hala bu takımın başına Aykut hocayı getiriyorsun resmen taraftarın önüne yem atıyorsun. Zaten sevmiyor taraftar yıllarca gurur duydukları oyuncularından teknik adam olarak o yılların hepsini çalarak nefret ettiriyorsun. Olmaz Fener Bahçe Ersun Yanal dönemi gibi oynamalı. Saldıran tek düşündüğü gol olan bir takım olmalı. Geriye düşse de çıkartabilecek öne geçebilecek bir takım olmalı Fenerbahçe kısacası takım olmalı Fener Bahçe takım.

Bu makale 907 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğendim
Beğenmedim
Fena Değil

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ